Успішні виступи спортсменів Хмельницької області у Всесвітній Гімназіаді 2022 року

830

З 14 по 22 травня 2022 року у Нормандії, Франція проводилася Всесвітня Гімназіада 2022 року.

Збірну команду України представляли 96 спортсменів. Серед учасників змагань  – учні-спортсмени Хмельниччини: Островський Андрій (теніс настільний), вихованець Хмельницької дитячо-юнацької спортивної школи № 3 та  вихованці Хмельницького обласного центру фізичного виховання учнівської молоді: Козловська Маргарита  (гімнастика спортивна); Задоянчук Костянтин (боротьба вільна) і Хома Єлизавета  (боротьба вільна).

За підсумками ХІХ Всесвітньої літньої Гімназіади учнівська збірна команда України здобула 11 золотих, 18 срібних та 19 бронзових медалей.

Свій внесок у медальний залік зробив Костянтин Задоянчук, вихованець Хмельницького обласного центру фізичного виховання учнівської молоді, який зайняв Третє місце у змаганнях з боротьби вільної (у ваговій категорії 110 кг).

Єлизавета Хома зайняла високе 5 місце у змаганнях з боротьби вільної (у ваговій категорії 57 кг). Маргарита Козловська показала успішні виступи у змаганнях з гімнастики спортивної: 9 місця у програмах різновисокі бруси та опорний стрибок, 10 місце – колода та 11 місце – індивідуальне багатоборство. Андрій Островський у складі збірної команди України з тенісу настільного – 5 місце серед 27 команд світу та високе 5 місце зайняв у парній програмі.

Ми пишаємося нашими спортсменами! Дякуємо за мужність, стійкість, патріотизм!

Хмельницьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України