Успішні виступи вихованців Кам’янець-Подільської ДЮСШ № 2 у чемпіонаті міста з боксу 

115

21-22 жовтня 2022 року у філії Кам’янець-Подільської ДЮСШ № 2 (директор – Василь ПАСЕНКО) проводився Чемпіонат міста з боксу серед юнаків, юніорів, молоді та дівчат всіх вікових груп. 

Вихованці відділення боксу ДЮСШ № 2 показали наступні результати:

І місце:                           

  1. Горбатюк Єгор (в/к 40 кг);
  2. Балан Михайло (в/к 44 кг);
  3. Скринченко Олександр (в/к 54 кг);
  4. Томчишен Артем (в/к 63 кг);
  5. Жайворонок Денис (в/к 52 кг);
  6. Боднарчук Герман (в/к 63 кг);
  7. Сорока Артем (в/к 70 кг);
  8. Шитіков Ілля (в/к 63 кг);
  9. Пипа Богдан (в/к 54 кг);
  10. Ткачук Дмитро (в/к 66 кг);
  11. Романов Святослав (в/к 66 кг);
  12. Мельник Вадим (в/к 44 кг);
  13. Ковшов Ростислав (в/к 32 кг);
  14. Марчишина Олександра (в/к 66 кг);
  15. Колгаєв Кіріл (в/к 36 кг);
  16. Буянов Максим (в/к 60 кг);
  17. Клюцук Назарій (в/к 30 кг);
  18. Лішневський Роман (в/к 40 кг);
  19. Яцук Артем (в/к 54 кг);
  20. Колодезний Максим (в/к 40 кг);
  21. Вишневський Іван (в/к 60 кг);
  22. Анчевський Юрій (в/к 57 кг);
  23. Миронюк Іван (в/к 46 кг);
  24. Савчук Михайло (в/к 52 кг);
  25. Бобров Олександр (в/к 52 кг);
  26. Хім’як Іван (в/к 46 кг);
  27. Свідерський Роман (в/к 42 кг);
  28. Мільчик Ростислав (в/к 62 кг);
  29. Гінзеровський Олександр (в/к 38 кг);
  30. Бондарев Матвій (в/к 43 кг);
  31. Акопян Арсен (в/к 64 кг).

ІІ місце:

  1. Лівіцький Артем (в/к 42 кг);
  2. Березовський Ілля (в/к 52 кг);
  3. Гуменюк Владислав (в/к 63 кг);
  4. Вербовий Богдан (в/к 54 кг);
  5. Комаровський Євген (в/к 56 кг);
  6. Задоянчук Максим (в/к 63,5 кг);
  7. Підлипний Олександр (в/к 48 кг);
  8. Рябий Єгор (в/к 54 кг);
  9. Андреев Олександр (в/к 40 кг);
  10. Атаманюк Михайло (в/к 46 кг);
  11. Сторожук Нікіта (в/к 62 кг);
  12. Пржецславський Сєва (в/к 57 кг).

ІІІ місце:

  1. Козловський Арсен (в/к 42 кг);
  2. Червонящий Глєб (в/к 46 кг);
  3. Ольховий Едуард (в/к 54 кг);
  4. Кондрацький Дмитро (в/к 48 кг);
  5. Галюк Максим (в/к 40 кг);
  6. Слободян Максим (в/к 44 кг).

Підготували юних спортсменів до змагань тренери-викладачі ДЮСШ № 2 з боксу: Олександр СКАВРОНСЬКИЙ, Дмитро НЕВЕНГЛОВСЬКИЙ, Володимир ПРИХОДЬКО, Віктор АРХІПОВ, Олег ЛЮЛЬКО.

На змаганнях були присутні завідувач відділу молоді та спорту департаменту гуманітарної політики Кам’янець-Подільської міської ради Володимир КОСТИНЮК, Президент Кам’янець-Подільської міськрайонної федерації боксу Сергій КРОТІК, інструктор-методист ДЮСШ №2 Наталія Томчишена.  

Хмельницьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів