Успішний виступ сумських студентів на чемпіонаті світу зі спортивної аеробіки

983

Нещодавно у Португалії відбувся чемпіонат світу зі спортивної аеробіки. У складі національної збірної команди України брали участь студенти Сумського державного педагогічного університету імені А.С.Макаренка Анастасія Курашвілі, Станіслав Галайда та Анастасія Литвин.

У особистих змаганнях Анастасія виборола золоту медаль та стала чемпіонкою світу-2022.

Сумчанка – перша представниця України, яка піднялася на найвищу сходинку п’єдесталу планетарного форуму у цьому виді спорту. Анастасія виграла ліцензію на участь у XI Всесвітніх іграх з неолімпійських видів спорту 2022 року, які відбудуться в липні в м. Бірмінгемі (США).

Після перемоги в особистих змаганнях, Анастасія Курашвілі та Станіслав Галайда посіли шосте місце у парних змаганнях.

У змаганнях у трійках Анастасія Курашвілі, Станіслав Галайда та Анастасія Литвин посіли 9 місце.

Складовою успішного виступу спортсменів стало всебічне сприяння Департаменту освіти і науки Сумської обласної адміністрації у підготовці до змагань.

Вітаємо спортсменів, тренерів Оксану Дубинську та Наталію Фастову з перемогою і високими досягненнями, які дуже важливі для України сьогодні! Бажаємо успіхів та подальших перемог!

Сумське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України