Уже в 25-те Тернопіль на три дні стає велосипедною столицею України

1160

Днями Тернопіль та його об’їзні дороги заполонили велосипедисти і це не просто товариська зустріч, це традиційні ХХV велосипедні перегони пам’яті тернополянина Майстра спорту Володимира Філіпенка, які вже вп’яте проводяться в рамках чемпіонату України, а саме командного чемпіонату України в індивідуальній гонці на час, індивідуальній груповій гонці та гонці критеріум серед юнаків та дівчат 13-14 та 15-16 років.

Протягом двох дні 180 юних велосипедистів із 26 команд та 16 регіонів України  змагались на чернівецькому шосе де були визначені найкращі в груповій та індивідуальній гонці, а завершенням велосипедного свята в Тернополя стала одна із самих цікавих гонок – гонка «критеріум», яка проводилась в самому центрі міста біля готелю «Тернопіль». 

На найвищу сходинку п’єдесталі за сумою трьох днів серед старших юнаків піднявся Вареник Максим із Миколаєва, а серед старших дівчат переможницею загального заліку стала Марущук Алла із Донецької області.

Цікаві трьохденні велоперегони завершились масштабною церемонією нагородження, під час якої медалями, грамотами, кубками, призами партнерів велоперегонів, подарунковими сертифікатами та грошовими призами було нагороджено більше 100 учасників. Традиційно переможці були нагороджені дубовими вінками, а також випустили в небо білих голубів.

Відмітимо, що вже традиційно співорганізаторами виступає Тернопільське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

Тернопільське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Комітету Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів