В Арбузинці відбувся фінал Кубку губернатора «Разом до Перемоги» у віковій категорії U-14

328

У вівторок, 30 травня, відбувся черговий, вже третій, фінал дитячих змагань Кубок губернатора Віталія Кіма «Разом до Перемоги», організований Асоціацією футболу Миколаївської області (голова Олександр Пасічний) cумісно з Миколаївським обласним відділенням (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України та під патронатом начальника Миколаївської обласної військової адміністрації. Заключні змагання у віковій категорії U-14 відбулися на стадіоні  смт Арбузинка.

На церемонії відкриття учасників заходу вітали селищний голова Євгеній Травянко, заступник голови АФМО Олександр Балакін та голова дитячо-юнацького комітету АФМО Людмила Діброва, директор Арбузинської ДЮСШ Пигида Петро.

На стадіоні панувала атмосфера справжнього спортивного свята. Фінальні матчі пройшли у цікавій та наполегливій боротьбі. У кожній грі юні спортсмени демонстрували свої вміння та непереборне бажання перемоги.

У підсумку призові місця у цій віковій категорії розподілились наступним чином:

Вища ліга

1 місце — СДЮСШОР Миколаїв-2009;

2 місце — Таборівка;

3 місце — Крівоозерський ліцей №1.

Перша ліга

1 місце — СДЮСШОР Миколаїв-2010;

2 місце — Victory (Первомайськ);

3 місце — Маринівка.

Всі команди були нагороджені кубками та медалями, а також приємними подарунками від губернатора Віталія Кіма, Гуманітарного штабу при Миколаївській ОВА та Асоціації футболу Миколаївської області.

Миколаївське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів