В Арбузинці відбувся великий дитячий турнір до Дня українського добровольця

103

У суботу, 18 березня, в Арбузинці відбувся благодійний турнір серед юнаків 2013-2015 рр.н. та 2008-2010 рр.н. «Кубок Незламності», присвячений Дню українського добровольця.

Захід, у якому взяли участь 11 команд, пройшов за підтримки Асоціації футболу Миколаївської області (голова Олександр Пасічний) та Арбузинської селищної ради (голова Євгеній Травянко).

За результатами надцікавих та завзятих матчів в старшій віковій групі перемогу здобули юнаки СК «Олімп» (м. Южноукраїнськ), на другому місці фінішували гравці МДЮСШ м. Новий Буг, бронза у футболістів з Братського.

На майданчику біля Арбузинського ліцею №2 імені Т.Г. Шевченка грали футболісти 2013 року народження та менші. Для когось це були перші змагання, хтось вже мав досвід, але боротьба була не дитяча, а професійна, футбольна. Кожна команда демонструвала чудову гру – безкомпромісну та самовіддану. Перемогу здобула команда з Братського, друге місце за МДЮСШ м. Новий Буг, бронзу отримали  команди Арбузинка та Маринівка, які в очній грі зіграли 3:3, набрали однакову кількість очок та однакову різницю м’ячів. Всі переможці та призери були нагороджені кубками, грамотами, медалями та цінними подарунками. Нагороди вручав заступник голови Асоціації футболу Миколаївської області Олександр Балакін.

Організатори висловлюють подяку Петру Пегиді директору Арбузинської ДЮСШ за професійну підготовку та організацію змагань, керівникам громад, директорам спортивних шкіл, тренерам, батькам за надану можливість дітям брати участь у змаганнях.

Миколаївське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів