В Чернівцях пройшли фінальні змагання з баскетболу 3х3 серед закладів професійної освіти

1582

На спортивній базі Чернівецького професійного училища радіоелектроніки проведені фінальні змагання з баскетболу 3х3 серед закладів професійної освіти в залік ХІІІ обласних Спортивних ігор серед учнівської молоді професійної (професійно-технічної) освіти, в яких взяли участь 14 команд.

Учасників змагань привітав начальник обласного відділення  Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України К. Жукотинський та директор училища С. Одайський.

Фінальним змаганням передували попередні. Переможці попередніх змагань склали фінальну четвірку. За ІІІ місце на майданчик  вийшли команди вищого професійного – художнього училища № 5 та Чернівецького вищого комерційного училища Київського національного торговельно-економічного університету. На полі точилася рівна безкомпромісна боротьба, у підсумку перемогла команда вищого професійного художнього училища № 5 м. Чернівці і посіла ІІІ місце. За І місце зустрілися учні Чернівецького професійного машинобудівного ліцею та Сокирянського вищого професійного училища. У рівній безкомпромісній боротьбі  перемогли і стали чемпіонами Спортивних ігор учні Сокирянського ВПУ.

Переможців та призерів обласних змагань нагороджено кубками та  дипломами відповідних ступенів обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.

Чернівецьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України

Коментарі

коментарів