В Донецькій області святкують День Захисника України

408

З 13 до 15 жовтня була проведена низка заходів з нагоди Дня Захисника України, в яких взяли участь студенти закладів вищої освіти Донецької області.

В рамках святкувань в закладах вищої освіти були проведені тематичні заняття з фізичного виховання, на яких студентська молодь визначала найсильніших, найспритніших та найшвидших.

Хочемо зазначити, що всі студенти продемонстрували високий рівень своєї фізичної підготовки та за свою активну життєву позицію отримали заохочувальні подарунки.

15 жовтня були проведені змагання з пейнтболу присвячені Дню Захисника України серед студентів закладів вищої освіти Донецької області. В змаганнях взяли участь 3 команди: збірна команда Донбаської державної машинобудівної академії, команда Донбаської національної академії будівництва та архітектури та збірна команда закладів вищої освіти регіону.

Для студентів це був новий досвід та нові враження.

Святкові заходи були проведені за сприянням Донецького обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України та відділення Національного Олімпійського Комітету України в Донецькій області.

Хочемо окремо подякувати управлінню сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької ОДА, начальник Лілія Золкіна за придбання подарунків, відділенню Національного Олімпійського Комітету України в Донецькій області за надання подарунків та громадській організації «СК «КАЙДЗЕН»» за надання місця проведення змагань.

Донецьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів