В Донецькій області відбулись фінальні змагання Cпортивних ігор з футболу

959

На Донеччині жовтень розпочався з проведення обласних фінальних змагань Спортивних ігор України з футболу серед студентів коледжів (ЗВО І-ІІ р.а.) Донецької області.

На відкритті змагань були присутні начальник Донецького обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Ігор Нестеренко та відповідальний секретар відділення Національного олімпійського комітету України в Донецькій області Дмитро Подопригора, вони побажали студентам гарної, чесної гри та успіхів у здобутті освіти.

На футбольному полі студенти показали гарну гру, професіоналізм та прагнення до перемоги!

В результаті змагань І місце посіла команда Дружківського технікуму Донбаської державної машинобудівної академії (ДТ ДДМА) директор Баштовий В.П., ІІ місце за командою Машинобудівного коледжу Донбаської державної машинобудівної академії (МК ДДМА) директор Макуха О.М. та ІІІ місце отримала команда Слов’янського енергобудівного технікуму (СЕБТ) директор Горозій М.І..

Також були відзначені номінації: кращий воротар – Пилипенко Олег (СЕБТ), кращий захисник – Фахратов Ібрагім (МК ДДМА), кращий нападник – Чернишов Олександр (ДТ ДДМА) і кращий гравець – Варванський Кирило (ДТ ДДМА).

Всі переможці та призери отримали кубки, грамоти та втішні подарунки. Також для всіх учасників змагань була проведена традиційна спортивна лотерея, подарунки на яку надало управління сім’ї молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької обласної державної адміністрації.

Донецьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України

Коментарі

коментарів