В Ірпені Київської області пройшов випуск магістрів з фізичної культури і спорту

631

28 лютого 2023 року в Державному податковому університеті (м. Ірпінь) відбувся урочистий захід з нагоди випуску здобувачів вищої освіти, у якому за запрошенням закладу, прийняли участь представники різних галузей. 

Зокрема, на урочистості завітали почесні гості: в.о. ректора Державного податкового університету Дмитро Серебрянський, заступник голови Київської обласної військової адміністрації Віталій Власюк, члени відділення НОК України в Київській області, представники Київського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, працівники фізичної культури і спорту України, визначні тренери та спортсмени, інші шановані гості.

Заступник начальника Київського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України – Олександр ЧИГИРИН привітав магістрів з досягнутим результатом, побажав їм подальших успіхів у розбудові нашої держави та вручив дипломи за спеціальністю 017 «Фізична культура і спорт», а також грамоти за активну громадську позицію та участь у спортивному житті.

Київське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів