В Ірпені пройшов фізкультурно-патріотичний фестиваль серед учнів «Козацький гарт»

314

У Київській області триває проведення І та ІІ етапів Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю серед учнів України «Козацький гарт».

Фестиваль проводиться щороку і має на меті залучення учнів до цікавих, сучасних видів фізичної активності та популяризації історичних знань для пізнання історії та спортивних досягнень України.

Зокрема, 5 травня 2023 року у м. Ірпені відбувся міський етап фестивалю, в якому взяло участь 7 команд закладів загальної середньої освіти міста (84 учасники). Захід проходив на спортивних майданчиках Ірпінської дитячо-юнацької спортивної школи Ірпінської міської ради.

На урочистому відкритті, Анатолій Ільченко, начальник Київського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, привітав учасників та гостей заходу та побажав удачі під час змагань.

Змагання пройшли цікаво та динамічно. Перше місце вибороли учні Ірпінського гуманітарного ліцею “Лінгвіст” імені Заріфи Алієвої, другими стали спортсмени Ірпінського ліцею №2, третє місце посіли учні Ірпінський академічний ліцей “МРІЯ”.

Київське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів