В Івано-Франківську розпочалися фінальні змагання з тхеквондо (ВТФ)

1037

5 березня в м. Івано-Франківську на базі спортивного комплексу «Олімп» Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника стартували фінальні змагання XV літньої Універсіади України з тхеквондо (ВТФ) у видах програм “КЕРУГІ” та” ПУМСЕ”. 

У цьому році принципово змінили регламент проведення Універсіади України, тепер замість збірних областей у Всеукраїнському фіналі беруть участь збірні університетів. Тому вперше тільки на один вид спорту приїхали 38 ЗВО.

Зі слів головного судді  змагань Ігоря Пашкова, судді міжнародної категорії, кандидата наук з фізичного виховання та спорту, доцента кафедри єдиноборств Харківської державної академії фізичної культури, змагання Універсіади цьогоріч зібрали рекордну кількість учасників за всю історію незалежної України. 

Наголосив, що завдяки сприянню Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України, на сьогоднішній день тхеквондо почало активно розвиватися в більшості вищих навчальних закладах України. 

Відбулися ряд підготовчих заходів із проведення змагань. Зокрема, засідання мандатної комісії, жеребкування, зважування, тренувальння учасників змагань.

Проведене спільне засідання суддівської колегії та тренерів навчальних закладів за участю начальника обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання і спорту МОН України Михайла Стефанківа, головного тренера національної студентської  збірної Валерія Брунса та головного судді Ігоря Пашкова. 

Під час засідання Михайло Стефанків зазначив, що фінальні   змагання з тхеквондо є дуже відповідальним етапом для усіх – спортсменів, їх тренерів, суддів та організаторів, з метою формування збірної команди України для участі в Європейських студентських іграх цьогоріч в м. Белград (Сербія), побажав успіхів та приємного перебування на Прикарпатті всім учасникам.

Очікуємо цікавої, результативної та захоплюючої боротьби, нехай переможуть найкращі!

Івано-Франківське обласне відділення (філія)  Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів