Щойно в Києві на стадіоні НТК імені Баннікова після яскравої урочистої церемонії представлення команд розпочався фінальний матч між студентськими командами Кременець “Академія” та командою Київського національного торговельно-економічного університету “КНТЕУ – Меркурій”. Відкрили змагання ансамбль барабанщиць Національної академії внутрішніх справ.
Обидві команди вчора у півфінальних матчах здобули перемогу і вибороли право сьогодні змагатися за золоті нагороди і Кубок чемпіонів України серед студентських команд.
Ці змагання XVII Чемпіонату України з футболу серед команд вищих навчальних закладів сезону 2017-2018 н.р. організовані Всеукраїнською футбольною асоціацією студентів (ВФАС) за підтримки Міністерства освіти і науки України.
Серед почесних гостей, що привітали команди з виходом у фінал, сказали напутні слова і побажали успіхів були заступник міністра освіти і науки України Роман Греба, президент ВФАС, народний депутат України Іван Крулько, голова Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Вадим Стеценко, ректори київського НУБіПУ Станіслав Ніколаєнко та Тернопільського національного університету імені В. Гнатюка Богдан Буяк.
![](http://sportmon.org/wp-content/uploads/2018/05/20180531_140951-1024x768.jpg)
Нехай переможе найсильніший! Спостерігаємо за футбольним святом, його результати сповістимо Вам додатково.
Київське міське відділення Комітету з ФВС МОН України