В Києві розпочалась боротьба за кубок чемпіона серед студентських футбольних команд

1256
 Щойно в Києві на стадіоні НТК імені Баннікова після яскравої урочистої церемонії представлення команд розпочався фінальний матч між студентськими командами Кременець “Академія” та командою Київського національного торговельно-економічного університету “КНТЕУ – Меркурій”. Відкрили змагання ансамбль барабанщиць Національної академії внутрішніх справ.
 Обидві команди вчора у півфінальних матчах здобули перемогу і вибороли право сьогодні змагатися за золоті нагороди і Кубок чемпіонів України серед студентських команд.
Ці змагання XVII Чемпіонату України з футболу серед команд вищих навчальних закладів сезону 2017-2018 н.р. організовані Всеукраїнською футбольною асоціацією студентів (ВФАС) за підтримки Міністерства освіти і науки України.
Серед почесних гостей, що привітали команди з виходом у фінал, сказали напутні слова і побажали успіхів були заступник міністра освіти і науки України Роман Греба, президент ВФАС, народний депутат України Іван Крулько, голова Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Вадим Стеценко, ректори київського НУБіПУ Станіслав Ніколаєнко та Тернопільського національного університету імені В. Гнатюка Богдан Буяк.
Нехай переможе найсильніший! Спостерігаємо за футбольним святом, його результати сповістимо Вам додатково.
Київське міське відділення Комітету з ФВС МОН України

 

Коментарі

коментарів