В КИЄВІ РОЗПОЧАЛИСЬ ВІЙСЬКОВО-СПОРТИВНІ ЗМАГАННЯ

1271

З 15 травня в місті Києві розпочались комплексні військово-спортивні змагання серед команд закладів вищої освіти міста Києва «Захисник України». Змагання вже третій рік поспіль проводяться Київським міським відділенням Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України сумісно з Київською міською організацією Товариства сприяння обороні України в три етапи з таких видів як плавання, силова підготовка, стрільба, спорядження магазину автомату та легкої атлетики.

Вже позаду І етап змагань, під час якого студенти змагались в плаванні вільним стилем на 50 м та підтягуванні на поперечині. Серед команд чотирьох закладів вищої освіти, що взяли участь у змаганнях цього річ, місця після першого дня змагань розподілились наступним чином: лідирує Національна академія внутрішніх сил, на другому місці – НТУУ «КПІ імені І. Сікорського», третьою за підсумком очок йде команда військового інституту НТУУ «КПІ імені І. Сікорського» і четвертими – Національний університет фізичного виховання і спорту України. Попереду ІІ етап, де студенти продемонструють свої навички з військової підготовки.

Київське міське відділення Комітету з ФВС МОН України висловлює слова подяки ректору Київського національного університету будівництва і архітектури, на базі якого відбувся І етап цих змагань, Петру Мусійовичу Кулікову за підтримку і сприяння в організації і проведенні І етапу змагань «Захисник України» та бажає успіхів командам на подальших етапах.

Київське міське відділення Комітету з ФВС МОН України

Коментарі

коментарів