В Києві розпочався ІІ етап IV кубку Київського міського голови з шахів «Кришталева Тура»

2169

7 лютого у Департаменті освіти і науки виконавчого органу Київради відбулася робоча нарада щодо проведення і організації традиційного спортивного та інтелектуального форуму – ІV Кубку Київського міського голови з шахів «Кришталева тура».

На робочій нараді були присутні методисти районних науково-методичних центрів управлінь освіти міста Києва, представники позашкільних навчальних закладів (дитячо-юнацьких спортивних шкіл, спортивних клубів), де культивуються та активно розвиваються шахи, представники головних організаторів змагань – головний спеціаліст відділу позашкільної освіти Департаменту освіти і науки Сергій Мельник, віце-президент Київської шахової федерації, головний суддя змагань Іван Захарчук, начальник навчально-спортивного відділу Київського міського відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Оксана В’яла.

Фахівці галузі затвердили дати проведення етапів вищезазначеного інтелектуального освітянського форуму та обговорили організаційні питання змагань. Також були внесені корективи щодо більш плідної роботи суддівської колегії.

Станом на сьогодні вже відомі перші учасники міського етапу змагань – районний етап вже проведений в Подільському районі столиці. Вже незабаром розпочнуться змагання і в інших районах столиці. Інформація про дати і місця проведення районних етапів змагань Ви зможете знайти на офіційних сайтах районних управлінь освіти кожного з районів Києва. Ми також намагатимемося тримати Вас в курсі подій. Проведення ж міського фіналу серед юнаків і дівчат всіх вікових категорій заплановано провести в Міжрегіональній академії управління персоналом 14-15 травня поточного року.

Бажаємо учасникам змагань перемог та наснаги!

Київське міське відділення Комітету з ФВС МОН України

Коментарі

коментарів