В Колонній залі КМДА відбулась церемонія нагородження VIII Київської міської Спартакіади «Здоровий киянин 2019»

1239

11 грудня в Колонній залі Київської міської державної адміністрації відбулись урочистості з нагоди нагородження переможців і призерів змагань VIII Київської міської Спартакіади «Здоровий киянин 2019», ініціаторами і організаторами якої є Київська міська організація ФСТ «Спартак» та Департамент молоді і спорту КМДА. Було вручено багато нагород переможцям змагань, визначені кращі спортсмен та спортсменка року, кращий тренер і команда року серед організацій ФСТ «Спартак».

Найціннішою і найприємнішою нагородою для нас став Кубок Кубків, який в чесній і достатньо важкій боротьбі виборола збірна команда освітян столиці в Фіналі VIII Спартакіади «Здоровий киянин», взявши участь в цих змаганнях другий рік поспіль і покращивши свій результат з срібних нагород до золотих!
Цей успіх став можливим завдяки злагодженій і дружній співпраці методистів з фізичної культури РНМЦ Дніпровського (Микола Шпиг, команда якого стала переможцем Ігор столичних освітян 2019) та Деснянського (Валерія Сілкова) управлінь освіти м.Києва, Департаменту освіти і науки КМДА (Сергій Мельник) і Київського міського відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України (Оксана В‘яла).

А головними ж переможцями звичайно були вчителі фізичної культури та тренери-викладачі ДЮСШ і СДЮШОР Дніпровського, Деснянського, Дарницького, Оболонського, Печерського, Святошинського, Шевченківського районів столиці, які представляли збірну команду освітян столиці у 7 видах спорту фінального етапу Спартакіади. Їм вдалося стати першими в командному заліку з настільного тенісу, шахах і армспорті, вибороти друге командне місце у змаганнях з гирьового спорту, стати третіми у змаганнях з футзалу і четвертими у волейболі і стрітболі.

То ж щиро вітаємо всіх причетних з цією яскравою і бажаною перемогою!

Висловлюємо щирі слова вдячності організаторам цих змагань – Київській міській організації ФСТ «Спартак», в особі Віктора Петриченка і Івана Токаренка, Департаменту молоді та спорту КМДА, в особі Вадима Гутцайта.

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України