В Києві розпочалось яскраве свято учнівського спорту – Кубок України зі спортивних танців

2118

 Сьогодні в Дніпровському районі м. Києва в танцювальній залі «Ровесник» (парк «Перемога») розпочались змагання Кубку України зі спортивних танців серед школярів і студентів. Яскраве спортивне свято організоване Лігою танцю України за підтримки Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України та відокремленого підрозділу Української федерації учнівського спорту в м. Києві.

Танцювальна зала рясніє різнобарв’ям кольорів. У першому відділенні, що розпочалось сьогодні з 9.00 ранку, в боротьбу за нагороди вступили наймолодші учасники 6-7 років. Протягом дня заплановано відкриття ще трьох відділень, у кожному з яких, будуть визначені переможці в своїх вікових категоріях.

Змагання серед школярів і студентів триватимуть протягом двох днів 23-24 березня 2019 року. Учасники змагаються в Стандартній (повільний вальс, танго, віденський вальс, повільний фокстрот, квікстеп) та Латиноамериканській (ча-ча-ча, самба, румба, пасадобль, джайв) програмах та в загальному заліку.

Запрошуємо всіх бажаючих, а особливо шанувальників цього виду спорту, відвідати змагання. Адреса танцювальної зали «Ровесник»: бул. Перова, 2.

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН

Коментарі

коментарів