В Києві розпочались змагання ІІІ літньої Гімназіади України з бадмінтону

330

7 травня у спортивному комплексі Kyiv Racket Sports Park урочисто відкрились змагання ІІІ літньої Гімназіади України з бадмінтону. За перемогу і медалі Гімназіади впродовж наступних трьох днів боротимуться 36 спортсменів з 8 областей України, а саме Донецької, Житомирської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Харківської областей та міста Києва.

Організаторами змагань виступили Комітет з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, Українська федерація учнівського спорту та Федерація бадмінтону України.

На урочистому відкритті змагань учасників привітали і побажали успішних спарингів та перемог президент Української федерації учнівського спорту Роман Греба, заступник голови Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Володимир Артамонов, начальник Київського міського відділення КФВС МОН Сергій Бобровник та представники Федерації бадмінтону України. Були передані вітання спортсменам від директора Департаменту освіти і науки Олени Фіданян та директорки Департаменту молоді та спорту Київської міської ради (КМДА) Юлії Хан.

Спортсмени змагаються в одиночній, парній і змішаній категоріях, демонструючи свої вміння та здібності – на кортах відбувається запекла боротьба. Тож сподіваємося, що змагання пройдуть на одному диханні і вже 9 травня відбудеться урочисте нагородження всіх переможців і призерів заходу.

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів