В Києві відбулось засідання керівників фізичного виховання закладів фахової передвищої освіти

102

Сьогодні першого весняного дня на базі Київського фахового коледжу туризму і готельного господарства відбулось засідання міського методичного об’єднання керівників фізичного виховання  закладів фахової передвищої освіти Києва, в якому взяли участь і представники Київського міського відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

Відкрив засідання голова міського методичного об’єднання Володимир Дмитрович Дехтяр, що привітав всіх учасників заходу і оголосив порядок дений засідання. В своєму виступі він запропонував учасникам обмінятися досвідом і розповісти про методи і засоби, а також форми оцінювання роботи студентів, які вони використовують на заняттях фізичного виховання різних форм навчання, проводять заняття як в онлайн, офлайн режимах, так і в змішаній формі навчання. Наголосив на необхідності проведення онлайн практичних занять з фізичного виховання в основному оздоровчого направлення, доступних до виконання в домашніх умовах. Крім того, він виступив з пропозицією ввести фізкультурні мікропаузи (4 вправи по 30-50 сек) при проведенні онлайн занять з інших освітніх дисциплін, що безумовно матиме позитивний вплив на самопочуття студентів і покращуватиме сприйняття ними інформації.

Перед учасниками методоб’єднання виступив начальник Київського міського відділення КФВС МОН Сергій Бобровник, який оголосив програму проведення фізкультурно-оздоровчих заходів серед студентів у 2023 році, запропонував перелік спортивних змагань з видів спорту для проведення Спартакіади м.Києва серед студентів закладів фахової передвищої освіти. Учасники обговорили проект Стратегії розвитку фізичного виховання та спорту здобувачів освіти 2023-2024, підготовлену Комітетом з фізичного виховання та спорту МОН. Також він наголосив на важливості підвищення рухової активності молоді, наявності занять з фізичного виховання і підтримки участі студентів у спортивних змаганнях. Бо очевидно, що наша молодь повинна бути здоровою, фізично підготовленою і сильною, особливо зараз в умовах війни, для можливості подальшого захисту нашої країни і збереження свого життя.

Загалом засідання тривало майже три години і пройшло продуктивно. Учасники обмінялись досвідом і отримали методичну інформацію, а ще позитивний заряд енергії від особистої зустрічі, бо так давно всі не бачились. Віримо в ЗСУ!

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів