В Києві відбулись одразу три чемпіонати з перетягування канату

1882

Так склалось, що 26 травня на території ВДНГ, відбулись одразу три змагання з перетягування канату на свіжому повітрі: Чемпіонат України, Чемпіонат Києва серед клубних команд, Чемпіонат Києва серед студентів.

Змагання зібрали 12 чоловічих, 6 жіночих та 2 змішані команди з  12 міст України та м. Києва, а це близько 200 учасників. Серед команд учасниць були присутні як новачки так і досвідчені команди та спортсмени. Студентка Ольга Лящук, власниця титулу найсильніша жінка світу, в складі команди КНТЕУ виборювала право бути сильнішою в перетягуванні канату.

На урочистому відкритті змагань учасників привітали заступник начальника  Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Володимир Артамонов, який передав учасникам вітання від голови Комітету Вадима Стеценка; президент Федерації Найсильніших атлетів України і перетягування канату Володимир Кіба; провідний спеціаліст відділу спорту вищих досягнень Департаменту освіти і науки, молоді та спорту КМДА Світлана Миленька; начальник Київського відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН Сергій Бобровник. Почесні гості побажали учасникам змагань наснаги та перемог.

Змагання були видовищні. Цікаво було спостерігати за одночасними поєдинками між жіночими та чоловічими командами. Особлива атмосфера панувала серед глядачів. Вболівальники підтримували спортсменів шаленими оваціями та вигуками.

По закінченню змагань команди отримали кубки та медалі.

Вітаємо призерів і переможців змагань!

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів