В Києві відбувся міжнародний турнір з регбі “Франкофонія”

1108

5 червня в Києві на столичному стадіоні «Спартак» за підтримки Федерації регбі України та посольства Франції в Україні відбувся Міжнародний турнір з регбі серед юнацьких команд U-11 «Франкофонія», присвячений року французької мови в Україні.

Участь в змаганнях брали юнаки і дівчата віком до 11 років, що представляли Францію, Угорщину і Україну: 3 команди різного віку французького ліцею імені Анни Київської, 1 команда французького ліцею м.Будапешт та 2 команди, що представляли Україну: “Гарт” с.Дмитрівка Києво-Святошинського району і “Політехнік” НТУУ “КПІ імені Ігоря Сікорського”.

Змагання організували і провели Київська міська федерація регбі, президент Максим Бобровник та Фонд розвитку дитячо-юнацького регбі в Україні, президент Леонід Даценко. Підтримати своїх вихованців під час турніру прийшла і директор французького ліцею ім. Анни Київської Дезі Оддон. Взяти участь у церемонії нагородження переможців і призерів змагань був запрошений і начальник Київського міського відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Сергій Бобровник.

Чемпіонами турніру стала команда “Гарт” Києво-Святошинського району м.Києва, срібні нагороди вибороли гості турніру з м.Будапешт, бронзові нагороди у столичного “Політехніку”. Переможців і призерів нагородили кубками і медалями відповідного гатунку, а всі учасники отримали пам’ятні значки турніру.

Вітаємо всіх учасників, дякуємо організаторам змагань за розвиток і популяризацію регбі серед учнівської молоді столиці.

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства науки та освіти України

Коментарі

коментарів