В Київській області триває проведення фізкультурно-оздоровчого заходу серед учнів «Cool Games»

498

В закладах загальної середньої освіти Київської області проходять І-ІІ етапи V Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу серед учнів «Cool Games», який проводиться з 2018 року та вже набув популярності серед школярів. Учнівська молодь Київщини також щорічно активно бере участь та показує дуже високий рівень на змаганнях всеукраїнського етапу заходу.

Комітет з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, яким було започатковано проведення цього спортивного школярського заходу, постійно працює над його впровадженням та вдосконаленням. В області, Київським обласним відділенням (філією) надається організаційна та методична допомога по проведенню та суддівстві змагань.

Зокрема, 27 травня 2023 року в Борщагівській громаді на спортивній базі ліцею №1 с. Петропавлівська Борщагівка проводився відбірковий етап Cool Games, у суддівстві якого допомагав головний спеціаліст Київського обласного відділення (філії) Андрій Артемчук.

Також, перед проведенням змагань Андрій Артемчук провів суддівський семінар з учителями фізкультури, де розглянули правила проведення естафет, та роботу суддів на майданчику.

В заході прийняли участь чотири ліцеї: «Ліцей №1 с. Петропавлівська Борщагівка», «Софіївсько-Борщагівський ліцей», «Ліцей Петропавлівський», «Ліцей «Софія».

Захід пройшов яскраво і динамічно, учні мали можливість позмагатися та поспілкуватися з однолітками у дружній та спортивній атмосфері.

Київське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів