В Маріуполі пройшли баскетбольні змагання на «Кубок Приазов’я»

902

 21 грудня на спортивній базі Азовського морського інституту Національного університету “Одеська морська академія”(АМІ НУ “ОМА”)  в Маріуполі відбулися змагання з баскетболу на «Кубок Приазов’я», в якому взяли участь команди студентів І курсу АМІ НУ “ОМА”, учнів старших класів Морського ліцею та наші захисники – команда морських піхотинців, які дислокуються біля Маріуполя.

Перед змаганнями керівництво АМІ НУ “ОМА” провело екскурсію, з якої присутні дізналися, за яким спеціальностям готують фахівців у цьому навчальному закладі, як здійснюється процес навчання, побажали командам цікавої гри, чесних суперників, гарного суддівства.

Згідно з регламентом змагання проводилися за коловою системою. Гравці усіх команд намагалися вибороти перемогу у суперника, але більш вдалою цього разу виявилася команда АМІ НУ “ОМА”, яка і стала переможцем змагань, на другому місці – команда морських піхотинців, вихованці Морського ліцею стали третіми.

По закінченню змагань команди були нагороджені грамотами Донецького обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти  науки України.

Донецьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти  науки України

Коментарі

коментарів