В Маріуполі відбулась мультиспортивна гонка M.Race-2021

680

Вже котрий рік поспіль завершення літа та початок нового учбового сезону символізує проведення Маріупольської мультиспортивної гонки на виживання M.Race-2021″.

Цього року її провели в рамках святкування до 30-річчя Дня Незалежності України. 

Насправді, в цей день «M.Race» стає справжнім святом не тільки для дорослих, які бажають зробити собі справжній виклик, а також і для дітлахів які мають неабияку зацікавленість  до даного заходу.

M.Race – це перша і єдина спортивна гонка подібного масштабу в Донецькому регіоні. Траса з перешкодами створена на основі випробувань, які проходять бійці спецпідрозділів. За словами Максима Долгих (організатора “M.Race”), – саме такий вид розваг допомагає вирватися з рутини і отримати незабутні емоції. Ви будете по коліно в багнюці і по вуха в захваті. «M.Race» – це виклик, який хоча б раз у житті повинен кинути собі кожен, – зазначив автор проекту.

З кожним роком M.Race стає ще більш екстремальніше, складніше і навіть небезпечніше. Тільки ось учасників це не зупиняє. В цьому році, побитий черговий рекорд – більше 500 спортсменів вийшли на трасу для випробування своїх власних сил і можливостей.

Пересуватися по коліно в багнюці, повзти під колесами, пробиратися крізь воду і дертися по металевим конструкціям – це і багато іншого чекало всіх учасників Гонки.

Справжньою прикрасою “M.Race” ось уже другий рік поспіль стають забіги серед наймолодших маріупольських спортсменів. Цього року в змаганнях взяли участь школярі дівчатка і хлопчики в двох категоріях – до 13 років і 13-15 років.

Перші місця серед юних леді дісталися Діані Плешаковій і Поліні Хатюшин, у маленьких джентльменів чемпіонські титули дісталися Ярославу Вовку і Андрію Глущенко.

Спортивна спільнота Маріуполя, а також всього регіону висловлює вдячність всім партнерам та всім причетним за шалену організацію і проведення «M.Race-2021″ в м. Маріуполь.

Донецьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів