В Маріуполі відбулась першість зі спортивного метання ножів серед школярів

1494

2 березня на спортивній базі Центру дитячо-юнацької творчості «Вікторія» міського центру позашкільної роботи міста Маріуполь, відбулись змагання з метання ножів серед вихованців дитячо-юнацьких клубів на першість південної зони Донецької області.

У змаганнях взяли участь 33 вихованці, з п’яти дитячо-юнацьких клубів. Суддівство виконували представники громадської організації СК «Сова».

Учасниками змагань були спортсмени які займаються у секціях не менш року. Кидки виконували з дистанції у три метри, два пробних та п’ять залікових сетів з трьох кидків. Цікаво бачити, що активними в цьому виді спорту є не тільки хлопці але й дівчата. Вони змагались на рівні з хлопцями. Нагородження відбувалось за віковими групами:

– до 13 років першим став Саприкін Герман (140 балів) ДЮК Витязь, на другому місці Козиков Денис (130 балів) ДЮК Сонячний та на третьому – Горбець Марина (110 балів) ЦДЮТ Вікторія.

– до 16 років, золоту нагороду отримала Мямцева Кристина (205 балів) ДЮК Веселка, на другому місці Белецька Арина (180 балів) ЦДЮТ Вікторія, та третю сходинку посів Смирнов Микита (160 балів) ДЮК Зелена планета.

Переможці та призери були нагороджені дипломами Донецького обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України і медалями та грамотами від міського центру позашкільної роботи. Також були відзначені та нагороджені грамотами спортсмени які показали гарну техніку у метанні ножів.

Донецьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України

Коментарі

коментарів