В Новогригорівській школі відкрито новий спортивно-ігровий майданчик

980

 В селі Новогригорівка, на базі місцевої загальноосвітньої школи, 8 вересня відбулося урочисте відкриття нового спортивно-ігрового майданчика. В урочистостях взяли участь програмна спеціалістка програми DOBRE (Децентралізація приносить кращі результати) Наталія Ващиленко та міський голова Віталій Луков.

Для такого невеликого села, як Новогригорівка, відкриття такого об’єкту є дійсно подією, яку слід відзначити з урочистостями. І головною причиною цього є той факт, що саме учні цієї школи стали головними ініціаторами і втілювачами в життя таких змін.
Саме ініціатива вчителя школи, що була підтримана учнями, дала старт до реалізації проєкту. Він спочатку з’явився на папері, після чого пройшов шлях з презентацій перед директором школи, її викладачами й учнями, керівництвом громади. В кінці кінців він був продемонстрований спеціалістам програми DOBRE. Організація надала проєкту фінансову підтримку й так з’явився спортивний комплекс «Треня плюс». На сьогодні це один з кращих спортивно-ігрових комплексів в усій Вознесенській громаді.

Облаштування спортивно-ігрового комплексу «Треня плюс» у селі Новогригорівка Вознесенської міської об’єднаної територіальної громади стало можливим завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Вознесенська ОТГ є партнером програми USAID DOBRE, що виконується організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Миколаївське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів