В очікуванні 2021 року

2482

Сьогодні відбулась загальна нарада Комітету з фізичного виховання та спорту МОН з обласними філіями. Учасники обговорили попередні плани на наступний рік. Так, лише попередні, адже у зв’язку з другою хвилею пандемії COVID-19, можливі кардинальні зміни.

Тим не менш, завжди варто бути готовим до всього і роботу, без сумніву, треба розпланувати. Тож, у 2021 році очікується чимало цікавих подій. У лютому, за пропозицією Сумського осередку, можливе проведення змагань зі спортивної аеробіки. Примітно, що цей захід вірогідніше проведуть у форматі онлайн, а отже, це сприятиме значному збільшенню кількості учасників. У березні розпочнуться відбіркові змагання в рамках Універсіад та Гімназіад. У квітні  у Комітеті сподіваються провести фінал з естафет Cool Games для учнів та спортивного івенту для студентів Cool Race.

Також вболівальники зможуть підтримувати наших спортсменів і на міжнародній арені. У червні в Сербії планується проведення зовсім нової спортивної події – Всесвітньої Гімназіади для школярів віком до 15 років включно. У липні пройдуть Європейські університетські ігри з 12 видів спорту. За попередніми даними, для участі у цьому потужному заході виявили бажання університети Сум, Прикарпаття та Полтави. Однак усі охочі ВНЗ ще можуть надіслати свої заявки. Також влітку пройдуть чемпіонаті світу з футболу та футзалу. У жовтні Китай прийматиме спортсменів на Всесвітній літній Гімназіади для школярів віком до 18 років. Також у Піднебесній заплановано проведення Всесвітньої Універсіади у серпні.

Прес-служба КФВС МОН

Коментарі

коментарів