В очікуванні відновлення спортивних змагань

1024

Сьогодні відбулась перша онлайн зустріч європейських країн – представників EUSA (Європейська Асоціація студентського спорту). Основним питанням стала діяльність університетських та студентських Асоціацій і Спілок протягом останніх місяців. Спалах короновірусу COVID-19 паралізував весь спорт і студентський зокрема. І кожна країна шукає різноманітні варіанти залучення студентів до спортивних активностей онлайн. Так, Генеральний секретар Спортивної студентської спілки України Вадим Стеценко розповів, що за період карантину ми дуже активно працювали, зокрема підготували онлайн-рекомендації для занять спортивними активностями вдома та провели Всеукраїнський челенж і флешмоб «Рухаємось разом», в якому взяли участь усі регіони країни і м. Київ.

Зважаючи на те, що ситуація з пандемією в Європі потрохи покращується, кожна країна мріє відновити спортивні старти. Проте всі не поспішають і спортивне змагальне офлайн життя в окремих країнах розпочне потроху відновлюватись з липня-серпня, в інших пізніше з осені-зими.
Також під час зустрічі президент EUSA Адам Рочек і Генеральний секретар Матяш Печьовнік детально проінформували про зміни в поточному європейському спортивному календарі. Так, головні цьогорічні європейські студентські старти – V Європейські університетські ігри, які мали наступного місяця відбутися в Белграді, перенесено на літо 2021. До програми майбутніх змагань додалося регбі.
Сподіваємось, що ситуація в Україні також буде покращуватись і ми зможемо повернутися до проведення національних змагань і, хочеться вірити, нам вдасться провести щорічне свято – Міжнародний день студентського спорту 20 вересня. 

Прес-служба КФВС МОН

Коментарі

коментарів