В рамках проведення “Олімпійських днів” в Маріуполі завершився третій сезон Шкільної баскетбольної ліги

373

Цього року загальна кількість збірних команд, які брали участь в даній першості вперше в історії міста перевищила позначку 40, включаючи 10 жіночих команд.

Протягом року юні баскетболісти Маріуполя визначали фінальну четвірку команд, які і розіграли головний трофей в одному з кращих спеціалізованих комплексів нашої країни «Азовмаш».

Справжньою прикрасою змагань стали команди дівчат. В даному турнірі місця вони посіли таким чином: золото забрала команда «ЗОШ № 15», срібло «ЗОШ №47», а бронзу отримали дівчата «ЗОШ № 65».

В фінальному протистоянні юнаків за бронзу переможцем став «Маріупольський міський ліцей», який опинився сильнішим ніж «ЗОШ №63». А ось у головному матчі Баскетбольної ліги між «Морським ліцеєм» та «ЗОШ №15» інтрига зберігалась майже всю гру. Команди були однаково гарно підготовлені і вся гра була наповнена чудовими та захоплюючими моментами.

Але вдача перейшла на сторону лише одного із фаворитів і переможцем Баскетбольної ліги став «Морський ліцей».

Призери першості були відзначені кубками, медалями, грамотами, а також професійними баскетбольними м’ячами і комплектами ігрової форми від Управління молоді та спорту Маріуполя.

Завдяки допомозі в організації та проведенні Шкільної баскетбольної ліги, представників Донецького обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту та Національного олімпійського комітету, змагання відбулись на високому рівні.

Донецьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України