В стінах КПІ урочисто привітали з 80-річчям Олексія Григоровича Букаєва

657

7 лютого відзначив свій 80-річний ювілей випускник Київського політехнічного інституту 1966 року Букаєв Олексій Григорович.

Урочистий захід з нагоди відзначення ювілею видатного спортсмена та тренера відбулась в головному корпусі Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського». Привітати ювіляра прийшли друзі, колеги по команді, представники Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

Букаєв О.Г. під час навчання в КПІ в 1962 році став засновником та провідним гравцем першої в Україні регбійної команди «ПОЛІТЕХНІК», яка всі роки брала участь в Чемпіонаті Радянського Союзу та першості України. Він чемпіон України та володар Кубку СРСР з регбі, 6-разовий чемпіон та володар Кубку Радянського Союзу з хокею на траві. Заслужений тренер України та головний тренер молодіжної збірної СРСР з хокею на траві. В роки навчання в інституті – гравець збірної команди м. Києва з футболу.

Від голови Комітету з фізичного виховання та спорту МОН Вадима Стеценка, Олексій Букаєв був нагороджений Почесною граматою, яку під час урочистостей була вручена заступником голови Комітету Володимиром Артамоновим. На урочистому святі ювіляри вітали представники Федерації регбі України, Національного Олімпійського Комітету України, ветерани спортивного руху, друзі та колеги.

Колектив Київського міського виділення КФВС МОН України вітає Букаєва Олексія Григоровича з ювілеєм, бажає міцного здоров’я та активного довголіття.

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів