В столиці відбулось урочисте нагородження працівників сфери фізичної культури і спорту України

711

10 вересня 2022 року у столичному Будинку профспілок України з нагоди Дня фізичної культури і спорту України відбулось урочисте нагородження працівників сфери фізичної культури і спорту.

Захід організований Федерацією профспілок України та Всеукраїнською профспілкою спортсменів, працівників сфери фізичної культури і спорту, молодіжної політики та національно-патріотичного виховання.

Відкрив зустріч Саєнко Володимир Володимирович, український профспілковий діяч, заступник голови Федерації профспілок України та почесний президент Федерації бодібілдингу, фітнесу та атлетизму України. Він звернувся до присутніх з вітальними словами та представив почесних гостей заходу. До нього приєднався Бизов Сергій Сергійович, голова Всеукраїнської профспілки спортсменів, працівників сфер фізичної культури і спорту, молодіжної політики та національно-патріотичного виховання, ушанувавши хвилиною мовчання пам’ять загиблих у війні, що веде росія проти України.

Почесні гості, серед яких Солодуха Ольга Валеріївна, народний депутат України, олімпійська чемпіонка та Заслужений майстер спорту України, Юлія Миколаївна Хан директор Департаменту молоді та спорту Виконавчого органу Київської міської ради (КМДА), Перелигіна Людмила Федорівна – заслужений працівник профспілок України, заслужений працівник культури України, кавалер Ордена княгині Ольги ІІІ ступеню, голова профспілки культури України, Тимофієв Сергій Олександрович, начальник Управління молоді та спорту Київської обласної державної адміністрації, Васильєв Ігор Сергійович, народний депутат України, член Комітету з питань цифрової трансформації, нагородили пам’ятними дипломами, грошовими преміями та путівками більше ніж 150 атлетів, тренерів та робітників сфери фізичної культури та спорту з усіх регіонів України.

Під час заходу пролунало безліч привітань з професійним святом, також підіймалися питання подальшого розвитку українського спорту, шляхи інтеграції до європейського спортивного середовища, напрями соціального захисту та підтримки спортсменів і розвитку їх кар’єри.

Кожен гість мав за честь висловити слова подяки та своє захоплення нашим захисникам, героям нашої держави, які нині боронять Україну!

Слава Незламній нації сильних людей!

СЛАВА УКРАЇНІ! СЛАВА ГЕРОЯМ!

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів