В столиці відзначили 20-річчя Футбольної асоціації студентів Києва

684

9 грудня в Champion Hall в теплій і дружній атмосфері відбулись урочистості, присвячені 20-річчю створення Футбольної асоціації студентів м.Києва. Під час заходу був продемонстрований відеосюжет про віхи створення, розвитку і становлення організації, її досягнення, вручені нагороди кращим студентам-футболістам, тренерам студентських команд, ректорам закладів вищої освіти, партнерам організації. Були нагороджені відзнаками державних і місцевих установ, подарунками від партнерів і засновники ФАСК, президент і члени колективу Футбольної асоціації студентів м. Києва в її нинішньому складі. Всі відзначали, що відвувся активний і стрімкий розвиток організації і студентський футбол отримав новий подих з 2013 року з приходом Вадима Місюри на посаду президента ФАСК, адже на сьогодні проводиться Чемпіонат і Кубки Києва з футболу і футзалу серед 35 чоловічих і жіночих команд, які представляють більше 15 закладів вищої освіти столиці.

Подяки і грамоти Міністерства освіти і науки України, Комітету з фізичного виховання та спорту з нагоди 20-річчя ФАСК на заході вручив студентам і тренерам  заступник голови Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Володимир Артамонов, привітавши організаторів і учасників заходу зі святом від імені голови Комітету Вадима Стеценка.

Серед партнерів та організацій, з якими співпрацює ФАСК, був нагороджений і колектив Київського міського відділення Комітету з ФВС МОН України на чолі з Сергієм Бобровником, що в своєму виступі подякував Вадиму Місюрі і колективу ФАСК за співпрацю, розвиток студентського футболу в м.Києві, а також висловив слова вдячності ректорам і завідувачам кафедр фізичного виховання закладів вищої освіти столиці за сприяння у розвитку студентського футболу.

Символічно, що День Народження ФАСК відбувся напередодні Всесвітнього Дня футболу, що за рішенням ООН відзначається в світі 10 грудня. Тож хочемо привітати команду ФАСК на чолі з Вадимом Місюрою, Федерацію футболу м. Києва на чолі з Ігорем Кочетовим, тренерів, суддів, гравців цієї прекрасної гри, що об’єднує континенти, з професійним святом! Бажаємо наснаги, віри в себе і свої сили, подальшого розвитку і значних досягнень!

Висловлюємо щирі слова подяки президенту ФАСК Вадиму Місюрі і його команді за запрошення на урочистості з нагоди святкування 20-річчя ФАСК, чудово організоване свято, гарний настрій і яскраві емоції під час спілкування з колегами, за багаторічну плідну співпрацю і розвиток студентського футболу столиці!

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів