В Тернопільському педуніверситеті відбувся науково-методичний семінар

767

В Тернопільському національному педагогічному університеті ім.  В. Гнатюка відбувся Третій регіональний науково-методичний семінар «Олімпійський рух на теренах Західної України – минуле та сьогодення» приуроченого 70 річчю кафедри фізичного виховання ТНПУ ім. В. Гнатюка.  В семінарі прийняли участь керівники спортивних організацій міста, спеціалісти фізичного виховання районів, громад, міст області та гості із Західного регіону України. До семінару була підготовлена збірка матеріалів учасників. 

В семінарі прийняв участь начальник Тернопільського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Олександр Бірюков,  який нагородив від імені Комітету ФВС МОНУ почесними грамотами за вагомий внесок у розвиток фізичного виховання і спорту серед студентської молоді доцентів Лаврін Галину Зиновіївну та Мосійчук Леоніда Васильовича. 

Учасники семінару змогли обмінятись досвідом роботи в сфері фізичного виховання,почути про новинки в сфері, про розвиток олімпізму на Тернопільщині та обговорили проблеми у виховані фізичної свідомості в студентському та учнівському середовищі. 

Тернопільське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

 

Коментарі

коментарів