В Тернополі відбулась VI Міжнародна науково-практична конференція

948

В Тернопільському національному педагогічному університеті  відбулась щорічна, уже VI науково-практична конференція “Актуальні проблеми розвитку спорту для всіх: досвід, досягнення, тенденції”, яка цього року набула статусу Міжнародної.

Розпочали роботу з вітального слова ректора ТНПУ ім. В.Гнатюка проф. Богдана Буяка. Під час пленарного засідання було заслухано доповіді спеціалістів в організації та проведення спортивно-масових заходів, в тому числі і Олександра Бірюкова – начальника обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, який в своєму виступу розказав про інновації в організації та проведенні спортивно-масових заходів школярів та студентів, а також про створення нових спортивних проектів Комітету з фізичного виховання та спорту.

Учасники мали змогу ознайомитись з матеріалами конференції та статтями, які були сформовані у збірник. У зубнику можна знайти інформацію, яка показує оптимальні шляхи вирішення актуальних проблем фізичного виховання різних груп населення в Україні та зарубіжем. Показано напрями роботи з фізичного виховання осіб середнього та похилого віку, студентської молоді, школярів та дошкільнят. Окреслено можливості використання різних форм та нетрадиційних засобів фізичного виховання представлено досвід підготовки фахівців у сфері фізичної культури та волонтерства у масовому спорті.

Тернопільське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів