В Тернополі завершились фінальні змагання з баскетболу серед дівчат, в рамках ХХІІІ Спортивних ігор

2382

Підійшли до завершення змагання з баскетболу серед дівчат учнів закладів загальної середньої освіти І-ІІІ ст. ХХІІІ Спортивних ігор школярів Тернопільщини 2018/2019 навчального року. У фіналі, який проводився на баскетбольному майданчику ФОК ТНЕУ, зустрілись команди, які вже попередньо вже стали переможцями в зональних змаганнях, а саме Зборівський, Збаразький, Гусятинський райони та місто Тернопіль.

Найкращі команди шкіл І-ІІІ ст. показали хорошу гру і хороший баскетбол. Не завжди школяркам вдавалось виконати завдання тренерів, але вони грали до останньої секунди матчу. Саме в такій боротьбі і визначаються найкращі.

В нашому фіналі не обійшлось без інтриги, адже переможець став відомий тільки після свитка про завершення останньої гри. Переможця в грі Тернополя (тренер Дмитро Третьяк) та Збаразького району (тренер Олександр Лобас) в основному часі визначити не вдалось, з рахунком 56:56 команди вийшли на майданчик у додаткових 5 хвилин. Трішки більш зібраними в матчі стали тернополянки і з рахунком 67:62 вони здобули перемогу в грі та в турнірі загалом. Друге місце визначилось за підрахунком турнірних очків. Так срібними призерами стали школярки Зборівського району (тренер Павло Газда), а бронза у дівчат зі Збаража.

Переможці та призери змагань нагороджені грамотами та медалями організаторів змагань Тернопільського обласного відділення КФВС МОНУ та обласного управління фізичної культури та спорту Тернопільської ОДА.