В Тернополі завершились фінальні змагання з баскетболу серед дівчат, в рамках ХХІІІ Спортивних ігор

2390

Підійшли до завершення змагання з баскетболу серед дівчат учнів закладів загальної середньої освіти І-ІІІ ст. ХХІІІ Спортивних ігор школярів Тернопільщини 2018/2019 навчального року. У фіналі, який проводився на баскетбольному майданчику ФОК ТНЕУ, зустрілись команди, які вже попередньо вже стали переможцями в зональних змаганнях, а саме Зборівський, Збаразький, Гусятинський райони та місто Тернопіль.

Найкращі команди шкіл І-ІІІ ст. показали хорошу гру і хороший баскетбол. Не завжди школяркам вдавалось виконати завдання тренерів, але вони грали до останньої секунди матчу. Саме в такій боротьбі і визначаються найкращі.

В нашому фіналі не обійшлось без інтриги, адже переможець став відомий тільки після свитка про завершення останньої гри. Переможця в грі Тернополя (тренер Дмитро Третьяк) та Збаразького району (тренер Олександр Лобас) в основному часі визначити не вдалось, з рахунком 56:56 команди вийшли на майданчик у додаткових 5 хвилин. Трішки більш зібраними в матчі стали тернополянки і з рахунком 67:62 вони здобули перемогу в грі та в турнірі загалом. Друге місце визначилось за підрахунком турнірних очків. Так срібними призерами стали школярки Зборівського району (тренер Павло Газда), а бронза у дівчат зі Збаража.

Переможці та призери змагань нагороджені грамотами та медалями організаторів змагань Тернопільського обласного відділення КФВС МОНУ та обласного управління фізичної культури та спорту Тернопільської ОДА.

Тернопільське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН

Коментарі

коментарів