В управлінні освіти і науки вшанували переможців і призерів Всесвітньої Гімназіади U-15

311

В управлінні освіти і науки облдержадміністрації спільно з Волинським обласним відділенням (філією) КФВС МОН України відзначили переможців і призерів та їх тренерів з нагоди успішного виступу на Всесвітній Гімназіаді з боксу.

Вітаючи спортсменів керівники управління освіти і науки Наталія Матвіюк та обласного відділення (філії) КФВС МОН України Олександр Манахін наголосили, що наприкінці серпня 2023 року в Ріо-де-Жанейро (Бразилія) відбулися Всесвітні учнівські спортивні ігри (ISF U15 Gymnasiade, Rio 2023), в яких взяли участь школярі з 44 країн світу.

Збірна команда України брала участь у трьох видах спорту: бокс, тхеквондо і карате.

За підсумками багатоступеневих відбіркових змагань і навчально-тренувальних зборів, право представляти Волинь у складі збірної команди школярів України з боксу на Всесвітній Гімназіаді вибороли: Глєб Іванчук (Нововолинський ліцей № 8 Нововолинської міської ради), Давид Семко (Ліцей імені Олександра Цинкаловського Володимирської міської ради) та Василь Антонюк (Горохівський ліцей № 2 Горохівської міської ради Луцького району).

За результатами виступів на боксерському турнірі Глєб Іванчук (в/к 70 кг) виборов золоту, Давид Семко (в/к 44 кг) – срібну, а Василь Антонюк – бронзову медалі.

У загальнокомандному заліку збірна команда школярів України з боксу здобула 15 золотих, 12 срібних, 5 бронзових медалей та посіла перше місце у загальному заліку.

На завершення зустрічі Наталія Матвіюк та Олександр Манахін за плідну сумлінну працю, високу професійну майстерність, вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту серед учнівської молоді вручили Почесні грамоти управління освіти і науки облдержадміністрації тренерам-викладачам Володимирської ДЮСШ ім. Олексія Зінкевича Юлії Семко та Горохівської ДЮСШ ім. Олександра Баламута Набіжану Артикову, які готували спортсменів до змагань.

За високі досягнення у складі збірної команди України з боксу на Всесвітній Гімназіаді (U-15), яка відбулась з 19 по 27 серпня 2023 року у м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія) школярам, переможцям і призерам, вручено Подяки начальника управління освіти і науки облдержадміністрації  та заохочувальні грошові винагороди від Волинського обласного відділення (філії) КФВС МОН України.

Вітаємо наших школярів та їх тренерів з високими спортивними досягненнями на міжнародному рівні і бажаємо нових перемог на славу Україні!

Волинське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів