В Запорізькій області відбулися фінальні змагання з волейболу серед ЗПО

1233

Напередодні в трьох містах Запорізької області визначилися фіналісті обласних змагань з волейболу серед чоловічих команд закладів професійної/професійно-технічної освіти. Сім колективів мірялися силами у Мелітополі, чотири – у Бердянську та дев’ять у Запоріжжі. В підсумку визначилася шістка фіналістів, яка 5-6 грудня вела боротьбу за нагороди обласних змагань на базі Запорізького центру професійно-технічної освіти водного транспорту:

  • «Запорізький центр професійно-технічної освіти водного транспорту»;
  • «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник»»;
  • «Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти»;
  • «Мелітопольський будівельний центр професійно-технічної освіти»;
  • «Мелітопольський професійний аграрний ліцей»;
  • «Запорізький професійний торгово-кулінарний ліцей».

У фінальному етапі команди, розділені на дві групи, грали між собою по колу, аби визначити півфіналістів. Ними стали господарі змагань Запорізький центр професійно-технічної освіти водного транспорту, торішній чемпіон Мелітопольський будівельний центр професійно-технічної освіти, їх земляки –  Мелітопольський професійний аграрний ліцей та минулорічний бронзовий призер – Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник».

– До приходу в училище не займався волейболом. Вперше випробував цю гру торік, ми тоді теж брали участь у цих змаганнях, і посіли третє місце. Мене це захопило, я почав займатися систематично. Цілий рік тренувався. Останні два місці ми з хлопцями тренувалися по чотири рази на тиждень, і їздили до інших навчальних закладів на спаринги, дуже хочемо цього року перемогти, – розповів  капітан команди училища «Моторобудівник» Данило Ходак.

Майбутнім «моторобудівникам» таки вдалося наблизитися до своєї мети, і вийти до фіналу змагань. Конкуренцію в битві за перше місце склав торішній чемпіон – Мелітопольський будівельний центр професійно-технічної освіти. Перша партія була за «мотором», наступні дві виграли мелітопольці, вдруге поспіль ставши переможцями обласних змагань. Почесне третє місце має команда господарів фінального етапу, Запорізький центр професійно-технічної освіти водного транспорту.

Волейбол це моє життя!  Я грав за школу багато років, тепер за училище. Хоч в спортивній школі ніколи не навчався, самоучка. Але в цій грі почуваюся на своєму місці, живу цією грою. У всіх волейбольних змаганнях  які проходять в Мелітополі беру участь. Торік ми виграли обласні змагання училищ, і поїхали захищати честь Запоріжжя на всеукраїнському фіналі. Там трошки програли, не змогли потрапити в призи. Цього року плануємо підтвердити статус, поїхати на українські змагання і там взяти медалі, – поділився враженнями  переможець обласних змагань, учень Мелітопольського будівельного центру професійно-технічної освіти, Артем Жижко.

Вже наступного року хлопці з Мелітополя представлятимуть Запорізьку область на всеукраїнському фіналі змагань з волейболу серед учнів закладів професійної/професійно-технічної освіти.

Запорізьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

 

 

 

Коментарі

коментарів