Вагомі спортивні здобутки вихованців Дніпровських ДЮСШ

64

У період з 24 по 30 червня 2024 р. вихованці ДЮСШ вибороли 79 медалі, з них: 22 золоті, 32 срібні та 25 бронзових.

На Кубку Європи з дзюдо серед юніорок та юніорів до 21 року в Словенському м. Словень-Градець у вихованців СДЮШОР № 6 одна золота  та дві бронзові медалі.

У вихованців ДЮСШ з боксу та єдиноборства на Всесвітньому етапі KARATE1 YOUTH LEAGUE – POREČ в Хорватському м. Пореч  Акіма одна золота, одна срібна медалі.

На IV Міжнародному турнірі «Grand Premium 2024» в Іспанському м. Плайя-де-Аро у вихованок СДЮШОР з гімнастики художньої 13 медалей: 9 золотих, 1 срібна та 3 бронзові.

У вихованців СДЮШОР з плавання СК «Метеор» та відділення плавання КДЮСШ на літньому чемпіонаті України з плавання серед кадетів в м. Бровари – 18 медалей: 4 золоті, 10 срібних та 4 бронзові.

Три срібні та дві бронзові медалі вибороли вихованці СДЮШОР № 3 з легкої атлетики в Чемпіонаті України з легкої атлетики серед молоді в м. Львові.

На Чемпіонаті України з тхеквондо ВТФ серед молоді та юнацьких вагових категорій в м. Буча вихованці СДЮШОР вибороли дві срібні та дві бронзові медалі.

У вихованців ДЮСШ з гімнастики спортивної 3 золоті, 4 срібні та 2 бронзові медалі на Кубку України з гімнастики спортивної в м. Кропивницькому.

На Літньому чемпіонаті України з кульової стрільби в м. Вінниця у вихованців СДЮШОР № 1 4 золотих, 11 срібних та 10 бронзових медалей.

Дніпропетровське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України