Вcеукраїнські змагання з легкоатлетичних багатоборств пам’яті ЗТ СРСР А.Я. Коваленка

270

Традиційно наприкінці року в легкоатлетичному манежі Київської обласної школи вищої спортивної майстерності в м. Бровари відбулись Всеукраїнські змагання з легкоатлетичних багатоборств пам’яті Заслуженого тренера СРСР А.Я. Коваленка. 

Впродовж 27-28 листопада 68 спортсменів, що представляли 11 ДЮСШ/СДЮШОР з м. Києва, Київської, Чернігівської, Кіровоградської та Миколаївської областей змагалися у двоборстві та п’ятиборстві.

Організаторами змагань виступили Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти та науки України у плідній співпраці з Федерацією легкої атлетики України, представники якої напередодні прочитали курс лекцій для технічних офіційних осіб, у відповідності з вимогами та процедурами Системи навчання та сертифікації технічних осіб World Atletics, де судді мали змогу пройти навчання та скласти успішно іспит, отримавши про це сертифікати.

27 листопада розпочались змагання з двоборства, де спортсмени вікових категорій: юніори та юніорки 2002-2003 рр.н., старші юнаки та дівчата 2004-2005 рр.н. та середні юнаки та дівчата 2006-2007 рр.н. і молодші демонстрували свої вміння в програмах з бігу на 60 м та стрибках з жердиною. Після чого відбулось урочисте відкриття змагань та нагородження переможців у двоборстві, на яке привітати і підтримати учасників завітали учні тренера та представники організаторів: керівник відділу з організації спортивних заходів ФЛАУ – Яна Бочарська та спеціаліст відділу – Вячеслав Нищеменко, депутат Київської обласної ради – Мепарішвілі Хвича Нодарович, президент Федерації легкої атлетики Київської області – Сергій Мартинов та секретар – Ольга Апалькова, старший тренер національної збірної команди з легкої атлетики, група багатоборств – Анастасія Ольховнікова, учень Анатолія Якимовича Коваленка, майстер спорту міжнародного класу – Михайло Медвідь, головний суддя змагань, президент Федерації легкої атлетики міста Чорноморськ – Олександр Рагулін та начальник Київського міського відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти та науки України, учень А.Я. Коваленка, МС – Сергій Бобровник.

28 листопада відбулись змагання з п’ятиборства – біг на 60 м з бар’єрами; стрибки у довжину; штовхання ядра, стрибки у висоту та забіги на 800 м для дівчат і на 1000 м для юнаків.

Змагання відбулись з дотриманням протиепідемічних вимог на високому організаційному рівні. В манежі панувала дружня та тепла атмосфера, спортсмени-легкоатлети попри відсутність глядачів, підтримували та вболівали один за одного.

По завершенню змагань спортсмени були нагороджені дипломами, медалями Федерації легкої атлетики України та подарунками Національного олімпійського комітету України.

Висловлюємо щирі слова вдячності всім, хто взяв участь в організації та проведенні змагань: директору легкоатлетичного манежу КОШВСМ в м. Бровари Шарай Ларисі Анатоліївні за надану можливість для проведення змагань, представникам Федерації легкої атлетики України за курс лекцій суддям та надані нагороди і подарунки учасникам змагань, тренерам та представникам команд за здібних спортсменів, всім небайдужим до розвитку та популяризації королеви спорту – легкої атлетики. 

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів