Вчаться фахівці закладів професійної освіти Буковини

445

У відповідності до плану роботи Чернівецького обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України на 2020/2021 н.р., з метою підвищення фахового рівня керівників та викладачів фізичного виховання закладів професійної  (професійно-технічної) освіти  відбулося засідання методичного об’єднання на тему «Впровадження новітніх технологій на уроках фізичної культури».  

Директор закладу освіти  (Кирилюк М.В.) ознайомив присутніх з організацією та проведенням навчально–виховної роботи з фізичного виховання, фізкультурно–оздоровчими та спортивними заходами в закладі. Акцентував увагу на роботу адміністрації з метою  покращення спортивної бази навчального закладу та залучення учнівської молоді до занять фізичною культурою та спортом.

В закладі освіти вищого комерційного  училища Київського національного торговельно-економічного університету  провів презентацію уроку з ученицями ІІ курсу навчання за професією кухар-кондитер керівник  фізичного виховання  Кочурка С.О.  Основну увагу було приділено методиці викладання основних елементів степ-аеробіки з обов’язковим дотриманням принципів поступовості та доступності, розвитку рухової активності та навичок професійно-прикладної фізичної підготовки молодих фахівців. 

Учасники засідання обмінялись досвідом організації уроків вивчання нових модулів та методичного забезпечення проведення спортивно-масових заходів.

В роботі методичного об’єднання взяв участь начальник обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Жукотинський К.К.

Чернівецьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів