Вчителі предмету «Захист Вітчизни» освоюють практичні навички військової справи

2412

На виконання  «Цільової програми національно-патріотичного виховання на 2016-2020 р. р.» наприкінці вересня ц. р. на базі навчально-оздоровчого комплексу Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою ім. Героїв Небесної Сотні у м. Ковелі Волинським обласним відділенням (філією) КФВС МОН України, спільно з Волинським інститутом післядипломної педагогічної освіти проведено 5-ти денні практичні заняття з освоєння навичок військової справи.

Протягом п’яти днів вчителі предмету «Захист Вітчизни» з ЗЗСО, П(ПТ)О, ЗВО I-II р. а. удосконалювали практичні навички за розділами навчальної Програми «Вогнева підготовка», «Практична підготовка», «Стройова підготовка», «Прикладна фізична підготовка», «Домедична допомога» та «Основи цивільного захисту».

Навчання відбувалось за участі військовослужбовців національної гвардії, ЗС України, учасників АТО, медиків військового госпіталю.

За допомогою комп’ютерної програми яку створили фахівці Волинського обласного ліцею з посиленої військово-фізичною підготовкою, організатори здійснили моніторинг знань, умінь і навичок на початку і після завершення навчання, що дало змогу оцінити ефективність такої системи проведення навчально-польових зборів. Слід відзначити, що 80% вчителів значно покращили показники попереднього моніторингу.

 

Завершилось навчання практичними стрільбами на полігоні 14 окремої механізованої бригади у м. Володимирі-Волинському. За підсумками навчання всі учасники, які взяли участь у заході отримали сертифікати Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти.

Волинське обласне відділення (філія) КФВС МОН України

Коментарі

коментарів