Вчителі фізичної кудьтури Києва долучились до онлайн-семінару щодо значення рухливих ігор в житті школярів

364

За ініціативи Федерації гандболу України і Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України в Національному університеті фізичного виховання і спорту України (НУФВСУ) 26–27 лютого був організований і проведений семінар-вебінар для вчителів фізичної культури закладів загальної середньої освіти, в якому мали змогу взяти участь вчителі фізичної культури з усієї України. Приєднались до участі в цьому онлайн-семінарі і вчителі фізичної культури закладів загальної середньої освіти м. Києва.

Мета заходу – сприяння збереженню здоров’я, розвитку фізичних якостей та підвищення рівня фізичної підготовленості молодого покоління, шляхом застосування рухливих ігор. Програма  була розроблена для позакласної та позашкільної роботи для учнів 1-4 класів.

Семінар мав теоретичну та практичну частини і відбувався у прямій трансляції  на  YouTube каналі Федерації гандболу України.

Першу теоретичну частину семінару для учасників провела доцент НУФВСУ, кандидат наук з фізичного виховання Кузнєцова Л.І., яка ознайомила учасників з історією виникнення рухливих ігор, різними методиками їх використання під час уроку, виокремила характеристики гри і підкреслила особливе значення рухливих ігор в підтриманні емоційної зацікавленості учнів до занять фізичною культурою і їх сприянні всебічному розвитку духовних і фізичних якостей дитини. Крім того, були висвітлені психолого-педагогічні аспекти у роботі з дітьми та багато іншого.

Практична частина онлайн-практикуму «Рухлива гра» проводилась на базі закладу загальної середньої школи №162 в місті Києві, на прикладі занять з гандболу. Заняття проводив викладач фізичної культури Дмитро Терешевський.

Для всіх бажаючих є можливість ознайомитись з теоретичною та практичною частинами семінару-вебінару за посиланням на YouTube  ФГУ: https://www/youtube.com/watch?w=LHRTOLn7g7Y – теоретична частина; https://www/youtube.com/watch?v=eEIIctpxVNg – практична частина.

Висловлюємо слова вдячності організаторам цього важливого освітянського заходу та підтримуємо важливість застосування рухливих ігор у розвитку фізичних та інтелектуальних якостей учнів закладів загальної середньої освіти міста Києва.

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів