Вчителі Київщини взяли участь в міжнародних «Іграх учителів» Інтернаціональної шкільної спортивної федерації 

368

Вчителі фізичної культури Київщини взяли участь та поділилися своїми ідеями й наробками на всеукраїнському Конкурсі для вчителів-новаторів із фізичної культури, який проводили Міжнародний благодійний фонд Parimatch Foundation Ukraine разом з Інститутом модернізації змісту освіти України та федераціями з видів спорту України.

До переможців конкурсу ввійшло два вчителя фізичної культури області. Зокрема, у категорії «Баскетбол» – спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, вчитель-методист, учитель фізичної культури Пилипчанської гімназії – початкова школа Білоцерківської міської ради – Строкін Юрій Борисович. А також, у категорії «Футбол» – учитель вищої кваліфікаційної категорії, учитель-методист, учитель фізичної культури Калинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Фастівського району – Тітарук Віталій Олександрович.

Тепер вони, у складі десяти найкращих учителів, вперше в історії України, візьмуть участь в унікальному спортивному та освітньому заході для учителів фізичної культури усього світу – міжнародних «Іграх учителів» Інтернаціональнальної шкільної спортивної федерації (ISF Teacher Games), які відбудуться з 26 по 31 жовтня 2021 року у курортному містечку біля Адріатичного моря в країні Хорватія. Загалом, в турнірі візьмуть участь 1000 учасників з п’яти континентів земної кулі.

Київське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів