Студентка НУК ім. адм. Макарова Аліна Полозюк виграла рейтинговий турнір найсильніших рапіристок України

547

У Києві відбувся всеукраїнський турнір найсильніших фехтувальників.

У жіночій рапірі виграла змагання студентка НУК ім. адм. Макарова Аліна Полозюк. 18-річна фехтувальниця у фіналі перемогла 29-річну Катерину Ченцову, лідера збірної України в цьому виді спортивної зброї. Нагадаємо, що киянка Ченцова також є вихованкою миколаївської школи фехтування. На третьому місці ще одна киянка Христина Петрова.

Відзначимо також, що в 1/8 фіналу фехтували миколаївські спортсменки Анастасія Єрофеенко (13-е місце), Марія Сізарева (14-е місце) Христина Кулик (15-е місце).

Після цього турніру Аліна Полозюк закріпилася в топ-3 рейтингу найсильніших рапіристок України – у неї 57,00 залікових балів, вище тільки киянки Анна Тараненко – 63,00 і Катерина Ченцова – 94,50.

Миколаївське  обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України