Вебінар «Досвід реалізації УЄФА Grow в Україні»

627

26 січня стартувала серія вебінарів, присвячена темі розвитку масового футболу у регіонах, які пройдуть протягом січня-травня поточного року. Організатори заходу – ГС «Українська асоціація футболу» та Союз європейських футбольних асоціацій. 

Тема першого вебінару: «Досвід реалізації УЄФА Grow в Україні» щодо розвитку масового футболу у регіонах з метою впровадження європейських підходів стратегічного розвитку.

В онлайн зустрічі взяли участь всі регіональні асоціації УАФ та їх структурні підрозділи, представники профільних міністерств і місцевих органів державної влади та органів місцевого самоврядування, керівники обласних відділень Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, а також представники національних асоціацій Естонії, Туреччини, Білорусі, Молдови, Польщі.

Саме сьогодні УАФ презентували пілотний проект UEFA Grow Participation.

Ціллю проекту є якісні зміни в організації масового футболу на регіональному рівні з метою збільшення кількості активних гравців різного віку і статі у регіоні та розбудова партнерства обласних асоціацій футболу зі структурними підрозділами ЦОВВ на місцях місцевим самоврядуванням та соціально-відповідальним бізнесом для спільного поширення здорового способу життя, також дослідження впливу розвитку масового футболу на суспільство та його цінність як соціального та економічного явища.

Онлайн зустріч розпочав вітальними словами президент УАФ Андрій Павелко.

Програму розвитку національних асоціацій УЄФА Grow презентував Ліам МакГроерті, менеджер департаменту бізнес-розвитку національних асоціацій УЄФА. А безпосередньо пілотний проект УЄФА Grow в Україні презентували Андрій Бондаренко, заступник Генерального секретаря УАФ, голова Івано-Франківської обласної асоціації футболу та куратор Grow в УАФ, Лілія Ковгар, менеджер проекту УАФ та Ліза Степанюк, координатор проекту УАФ. Вони розповіли про філософію, задачі, організацію роботи та реалізацію проекту в умовах пандемії.  Також Андрій Бондаренко повідав проблемні аспекти та знахідки, а також успішні та непрацюючі рішення даного проекту.

В свою чергу команди Grow Дніпропетровської, Івано-Франківської та Київської областей поділилися досвідом та особливостями реалізації в пілотних регіональних асоціаціях, розповівши про основні напрямки, мікропроекти, структуру та партнерство.

По завершенню вебінару, Ігор Янковіч, Ментор з розвитку масового футболу УЄФА, підбив підсумки та висновки сьогоднішньої зустрічі.

Щирі слова подяки за запрошення та можливість долучитися до заявленої теми. З нетерпінням очікуємо на наступні зустрічі.

Київське міське відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів