Велика подія у маленькому Краматорську

1277

3 – 4 березня на базі обласного шахового клуба ім. О.В. Момота   Краматорськ приймав юних шахістів – учнів навчальних закладів 2000-2002 рр.н. з різних областей України.

Урочисте відкриття Гімназіади України 2018 року з шахів розпочав начальник Донецького обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Ігор Нестеренко. Він зачитав лист-привітання учасникам Гімназіади України 2018 з шахів від Міністра освіти і науки України Л.М. Гриневич. Віце – президент Громадської організації «Федерація шахів Донецької області» Мартинков О.В. побажав юнакам та дівчатам  і надалі займатися цим видом спорту, який сприяє розвитку логічного мислення, вмінню будувати стратегії і формувати тактичні прийоми, виховує волю до перемоги, вчить програвати та не втрачати оптимізму, покращує пам’ять, креативність.

Перед початком змагань мандатна комісія провела реєстрацію учасників, визначилась із системою гри та провела жеребкування.

Учасники розпочали змагання.  На перший погляд – це спокійне і малорухливе заняття, однак, всередині суперників спостерігалися великі пристрасті, що видно було й по напруженому виразу облич, і по нервовому потиранню пальців рук.

Рішучість і тверда воля, які потрібні кожному у повсякденному житті, допомогли сьогодні стати першими команді Донецької області, представники Сумської області у командному заліку стали другими, команда м. Київ посіла почесне третє місце.

В особистому заліку місця серед юнаків розподілилися таким чином:

1 місце – Мг/Кмс – Шевченко Кірілл (м. Київ);

2 місце  – Кмс – Фомін Максим (Донецька область);

3 місце – 1 розряд – Локтіонов Ілля  (Донецька область);

серед дівчат:

1 місце – Мм/Мс – Мартинкова Олена (Донецька область);

2 місце – Кмс – Грищенко Каміла (Донецька область);

3 місце – Мс – Козаченко Софія (Донецька область).

По закінченню всіх партій начальник Донецького обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Нестеренко І.Ю.  вручив переможцям заслужені нагороди, побажав творчої наснаги, енергії, постійного вдосконалення своєї майстерності, незламної волі та багато яскравих партій, комбінацій, фантастичних задумів і блискучих перемог як у шахах, так і в житті.

Донецьке обласне відділення КФВС МОН України

Коментарі

коментарів