“Велике Будівництво”: У Миколаївській ЗОШ І-ІІІ ступенів №48 відкрили футбольне поле зі штучним покриттям

1355

Сьогодні, 2-го вересня, заступник голови Миколаївської облдержадміністрації Олександр Трайтлі, на виконання доручення голови Миколаївської ОДА Олександра Стадніка, взяв участь в урочистому відкритті нового спортивного об’єкту, який побудовано в рамках національного проєкту «Велике будівництво».

Олександр Трайтлі привітав присутніх з початком нового навчального року та зазначив, що сьогодні в усіх учнів школи, завдяки національній програмі «Велике Будівництво», з’явилася можливість займатися спортом на сучасному та мультифункціональному майданчику. Він побажав усім присутнім міцного здоров’я та нагадав щодо необхідності дотримання карантинних обмежень у зв’язку з поширенням COVID-19.

Усе, що було передбачено проектом втілено у життя. Спортивний майданчик обладнано новим штучними сертифікованим поліуретановим покриттям для занять  футболом, баскетболом, волейболом, гандболом.

Також облаштовано баскетбольні стенди, універсальні пересувні мобільні стійки для волейболу, тенісу. Встановлено гандбольні ворота зі щитом, нестандартне гімнастичне обладнанням. Є сектор для гри в стрітбол та теніс, бігові доріжки, сектор для стрибків у довжину з ямою, зона для глядачів.

Особливу увагу приділено благоустрою території поблизу оновленого мультифункціонального спортивного майданчика.

Як зазначила директорка школи Оксана Баранова наразі усі 944 учня школи з 33 класів мають змогу займатися спортом на свіжому повітрі та у комфортних умовах.

Миколаївське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів