VІ обласні спортивні ігри відбулись на Сумщині

1616

29-30  травня 2018 року в м. Суми відбулися фінальні змагання VІ обласних спортивних ігор закладів вищої освіти  III –ІV р. а. з пляжного волейболу чоловічих та жіночих команд. Зустрілися збірні команди, що позмагалися за  нагороди та залікові очки: Сумський державний педагогічний університет ім. А.С. Макаренка, Сумський державний університет, Сумський національний аграрний університет, Глухівський національний педагогічний університет ім. О. Довженка та обласна дитячо-юнацька спортивна школа.

Золоті медалі та званнпя переможця обласної першості серед чоловічих команд вибороли студенти Сумського державного університету. Срібні медалі завоювали спортсмени Глухівського національного педагогічного університету ім. О. Довженка. Трете місце та бронзові медалі взяли спортсмени Сумського національного аграрного університету.

Серед команд дівчат золоті медалі завоювала команда Сумського державного університету. Срібні винагороди отримали спортсмени Сумського державного педагогічного університету ім. А.С. Макаренка. Трете місце та бронзові медалі взяли спортсмени Сумського національного аграрного університету.

Команди, що вибороли призові місця, нагороджено грамотами і медалями.

Сумське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України