Відбулась Cпартакіада Донецької області з волейболу cеред учнів ЗПО

1767

З 26-го по 28 березня 2019 р. на спортивній базі ДНЗ «Краматорське ВПМУ» відбувалась Спартакіада Донецької області серед учнів ЗПО з волейболу (дівчата).

На змаганнях були присутні директор ДНЗ «Краматорське ВПМУ» Максимов О.І., керівник фізичної культури КВПТКУ № 42 Вотчель О.Г., головний спеціаліст Донецького обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Сорока М.А.

В ході запеклої боротьби, перше місце посіла команда  «КВПУ» (№14) м. Краматорськ, другими стали дівчата з ЛПТУ м. Лиман, третє місце зайняла команда Соледарського професійного ліцею м. Соледар.

Змагання були проведені на високому організаційному рівні.

Переможці та призери були нагороджені кубками управління фізичної культури та спорту Донецької обласної державної адміністрації і грамотами Донецького обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.

Донецьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН